
Hommik* rahvas, pistke pilk aknast välja! Ilm on ilus, päike paistab, kerge härmatis ja mõnus jahedus ootavad.
Kuigi tegemist on alles teisipäevahommikuga poetan siiski ühe tsitaadi nendele vapratele, kes pidutsevad kalendripäevast olenemata:
''I feel sorry for people who don't drink. When they wake up in the morning, that's as good as they're going to feel all day long.''
Greenjacket
No comments:
Post a Comment